עורך דין פטנטים - עורך פטנט

עורכי דין פטנטים וקניין רוחני הנם עורכי דין לכל דבר, לעיתים עורכי דין שעוסקים בפטנטים נקראים עורכי דין פטנטים, אך למעשה עורכי הדין שמתפקדים כעורכי פטנטים קיבלו הסמכה מלשכת עורכי הדין, כפי שמקבלים עורכי דין העוסקים בתחומים שונים.

עורך דין פטנטים וקניין רוחני

בתחום הפטנטים המדגמים וסימני מסחר וכן בחלק מתחומי קניין הרוחני נוספים, יכולים לעסוק גם עורך פטנט, אך עורכי פטנטים עוסקים בעיקר ברישום ובהליכים בפני רשות הפטנטים ואילו עורכי דין שעוסקים בקניין רוחני ופטנטים פועלים גם הם בהליכים בפני רשויות הפטנטים לרבות בבית הדין של רשם הפטנטים, אך בנוסף יכולים לעסוק גם בהליכים שעורכי פטנטים אינם מוסמכים לייצג בהם, כגון הליכים שמתקיימים בבית המשפט.

למשל כאשר מתקיימת הפרה של פטנט, מדגם, סימן מסחר, זכויות יוצרים, ניתן להגיש תביעה לפיצויים או צו מניעה רק בתביעת הפרה המתנהלת בבית משפט.

סעיף 155 לחוק הפטנטים מציין:
" לעורך פטנטים תהיה, ברשות בית המשפט, הזכות לטעון בבית המשפט בשם בעל דין בהליכים לפי חוק זה, בכל ענין הנוגע לאמצאה או לפטנט ואינו נקודה משפטית, ובלבד שעורך הדין של אותו בעל דין נוכח אותה שעה."

קרי רק עורך דין יכול לטעון ולייצג בנקודה משפטית בבית משפט, ואם מדובר על עורך פטנט, ברשות בית המשפט (אם תינתן) יכול לטעון בעניין הנוגע לאמצאה או פטנט, אך עורך הדין של בעל הדין, צריך להיות נוכח אותה שעה.

יתר על כן, עורכי דין יכולים ללוות את הממציא והחברה, בפן המסחרי, אם מדובר במשא ומתן ועריכת הסכמים שונים, הכנת מכתבי התראה למפרי זכויות קניין רוחני וסמכויות נוספות, שהחוק לא הסמיך את עורכי הפטנטים.
 

הצוות שלנו מורכב מעורכי דין ומעורכי דין שהם עורכי פטנטים

עורך דין אסף גיטליס הינו מוסמך לעריכת דין וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל. בנוסף לתואר בוגר במשפטים (.LL.B) בהצטיינות בו כתב עבודת סמינריון בקניין רוחני בנושא זכות קניין רוחני מסוג פטנט, הוא בוגר תואר ראשון (B.Sc.) בהצטיינות בעסקים ותקשורת, וכמו כן מוסמך תואר שני (M.S.M.) בניהול. יתר על כן, אסף גם למד במכללה הישראלית לביטחון וחקירות בתחום חוקרים פרטיים, ובקמרה אובסקורה הוא למד צילום. אסף בעל ניסיון עסקי וניהולי של 15 שנה בטכנולוגיה, בחברה לאלקטרוניקה, ובחברה לפיתוח מוצרים וייצור אבי טיפוס, שיווק פטנטים והמצאות, ופרויקטים טכנולוגיים רב-תחומיים.

אסף הוא עורך דין, עוסק בקניין רוחני, פטנטים, מדגמים, סימני מסחר, זכויות יוצרים, ובמשפט אזרחי ומסחרי.

עורך דין ועורך פטנטים חיים ברנדשטטר הינו מוסמך לעריכת דין מטעם לשכת עורכי הדין (עו"ד) ועורך פטנטים. בנוסף להתמחותו המשפטית הוא בעל תואר ראשון בפיסיקה ואלקטרו-אופטיקה. ניסיונו הטכנולוגי כולל פיתוח מערכות תצפית וידאו, אפליקציות מחשב וניתוח מערכות נתונים, בקרה, חומרה, קירור ועוד.
חיים עוסק בקניין רוחני, פטנטים, מדגמים, סימני מסחר, זכויות יוצרים וכן במשפט אזרחי ומסחרי.
 

הצוות המשפטי שמנהל את המשרד

למשרדנו רשת יועצים בדיני קניין רוחני ונציגים מקומיים המגישים בקשות פטנטים, מדגמים, מדגמי תועלת (יוטיליטי מודל) וסימני מסחר, בכ-20 מדינות. הנציגים עורכי הדין ועורכי פטנטים במדינות אלו מכירים את החוק המקומי וכולם מוסמכים על ידי הרשויות כעורכי דין או כעורכי פטנטים.

באמצעות רשת היועצים אנו מגישים פטנטים ובקשות שונות בקניין רוחני, הצוות הישראלי מכין את הבקשות ועריכת הפטנטים, בשפה האנגלית, ויועצנו במדינות השונות, מיצגים ומכינים את הבקשות לפי החוק הפנים מדינתי, שמשתנה ממדינה למדינה, מתרגמים את הבקשות לשפת המקום, ומקבלים את המסמכים והדיווחים השונים במדינות היעד השונות.

רשת היועצים, עורכי פטנטים והנציגים שלנו נמצאים במדינות רבות, בניהם, ארה"ב, קנדה, במדינות אירופה, לרבות גרמניה, איטליה, אנגליה, ספרד, פורטוגל, סין, יפן, קוריאה, אוסטרליה, דרום אפריקה ובמדינות נוספות.

לפרטים נוספים ומידע נוסף חייגו: 03-9711013

רשת יועצים בדיני קניין רוחני מחוץ לישראל

 
כל הזכויות שמורות   |   תנאי שימוש באתר   |   צור קשר  |  ecpm - קידום אורגני  |  הצהרת נגישות
.