רישום סימן מסחר – סימני מסחר

רישום סימן מסחר או סימני מסחר הנו כלי משפטי חשוב בקניין רוחני, סימן מסחר מאפשר ליזם ולחברה להגן על השם או על הלוגו שלה, על ידי רישום סימן מסחר, ניתן למנוע ממתחרים פוטנציאליים לנצל את השם הלוגו והמוניטין, סימן מסחר הנה הגנה שככול שהחברה מתפתחת ומוכרת יותר, כך חשיבותה עולה.

מרבית הרישומים בקניין רוחני יש להם תוקף מוגבל שמסתיים, אך סימן מסחר רשום, ניתן לחדשו בכל פעם לתקופה של 10 שנים, על ידי תשלום אגרת חידוש תקופתית.

כלומר לאחר שהוגשה בקשה לסימן מסחר, וניתנה תעודת סימן מסחר לאחר בחינה, על ידי בוחן במחלקת סימני המסחר, ניתן לחדש את הסימן בכל פעם בהליך פרוצדוראלי בלבד, ללא בחינה נוספת מהותית.
לקביעת פגישת הכרות
השאירו פרטים ונחזור אליכם:

חייגו: 03-9711013

סימן מסחר על מה ניתן להגן ?
משרדנו מטפל ברישום סימני מסחר במגוון תחומים, לעיתים יזמים חושבים שסימן מסחר הנו רק על שם, אך לא רק, כמובן ניתן לבקש להגן על שם של חברה למשל או שם של מוצר, אך בנוסף יש אפשרויות נוספות.

סימן מסחר – דוגמאות לסימני מסחר: מילה ללא עיצוב, מילים בעיצוב מסוים, סמל מסחרי (לוגו), אותיות או מספרים, צרוף של אותיות וסמל מסחרי (לוגו), צלילים, צבעים, סימנים תלת מימדים למשל על צורה של מוצר או אריזתו.

סימן מסחר תלת מימדי יכול להוות הגנה נוספת על המוצר או אריזה, היתרון שיש לסימן המסחר כאמור על פני סוגי רישומים אחרים בקניין רוחני כמו פטנט שהנו הגנה פונקציונאלית ומדגם שהנו הגנה על העיצוב, שסימן מסחר ניתן לחדשו בכל 10 שנים באמצעות תהליך פרוצדוראלי פשוט שהנו תשלום אגרה בלבד.
באופן זה ניתן להגן על המוצר ואריזתו במקרים מסוימים ספציפיים לאורך תקופות ארוכות מאוד.

רישום בינלאומי של סימני מסחר
משרדנו מטפל ברישום בינלאומי של סימני מסחר, מיום הגשת הסימן המסחר ניתן להגיש בקשות נוספות תוך 6 חודשים במדינות נוספות עם הבכורה. לפי פרוטוקול מדריד ניתן על סמך בקשה ישראלית להגיש בקשה ליותר מ-90 מדינות.

למשרדנו רשת עמיתים במדינות רבות, בנוסף אנו מגישים ללקוחותינו בקשות לסימן מסחר במדינה ספציפית, למשל לעיתים יזם או חברה מעוניינת להגיש סימן מסחר רק במדינת
יעד ספציפית למשל בארה"ב.

המידע לעיל הנו חלקי ואינו מלא, יש להתייעץ עם עורך דין לכל מקרה לגופו באופן ספציפי.
לפרטים נוספים טלפן 03-9711013.
 
כל הזכויות שמורות   |   תנאי שימוש באתר   |   צור קשר  |  הצהרת נגישות
.
.