קניין רוחני וליווי מסחרי

קניין רוחני וליווי מסחרי של לקוחות משרדנו, מאפשר ליזם להיעזר בשרותנו בקניין רוחני באמצעות ליווי מסחרי ולא רק ליווי של רישום הקניין הרוחני, כלומר, אנו מכינים הסכמים שונים לממציא או ליזם ומלווים אותו מבחינה מסחרית כדי להרחיב את יכולת ההגנה על הקניין הרוחני במיזם.

במהלך תהליך היזמות היזם מתמודד במשא ומתן מול גורמים שונים, אם לצורך מכירה או לצורך ייצור וקידום המיזם. הממציא והיזם צריכים לחשוף את ההמצאה ולהיכנס לפרטי פרטים של ההמצאה, לגלות סודות מסחריים במיזם וכיו'.
משרדנו מייצג את הממציא בפניה מול גופים מסחריים מול משקיעים וחברות, אנו מספקים שירותים בתשלום, לפניה לחברות ומשקיעים והצגת ההמצאה והמיזם, על מנת למכור את ההמצאה או לגייס משקיעים.

בפניה לחברות ומשקיעים, אנו מלווים את היזם הן בתחילת תהליך המשא ומתן לרבות בהכנת הסכמי סודיות ייעודיים להמצאה ולקניין הרוחני האחר שבפרויקט, והן במשא ומתן לסגירת עסקה למכירת ההמצאה והכנת הסכם מכירה או תמלוגים או שילוב שלהם.

כמו כן, אנו יכולים להכין הסכם לשותפות או הקמת חברה בין הממציא למשקיעים, הסכמי זיכיון או העברת הבעלות בקניין הרוחני ועוד סוגי מסמכים משפטיים רבים.
 

ליווי משפטי בקניין רוחני וליווי מסחרי בגיוס משקיע ומכירה

בתהליך היזמות היזמים והממציאים נחשפים לרשימה ארוכה של פעולות משפטיות בהם משרדנו מטפל ומלווה את הלקוח במהלך מסחור ההמצאה, להלן סקירה של דוגמאות עיקריות.

פניה למשקיעים וחברות הנו תהליך שבמקרים רבים הממציא נעזר בייעוץ משרדנו, לעיתים אנו מייעצים לממציא כיצד לפעול וממה כדאי להיזהר, ולעיתים אנו פונים לחברות, בין אם מדובר בחברות שאנו יוצרים עימם קשר או חברות שהיזם כבר יצר עימם קשר, ואנו מייעצים בתהליך המשא ומתן המסחרי.

הכנת הסכמי סודיות ייעודיים אנו מכינים הסכם סודיות ייעודי לקניין הרוחני אותו רוצה להציג היזם לחברות ומשקיעים וכן לקבלני משנה, כמו יצרנים וספקים שונים בתהליך הייצור, ספקים להכנת תוכנית עסקית, חומר שיווקי ומסחרי וכיו'.

הכנת חוזה מכירה לפטנט ולהמצאה לאחר ובתהליך המשא ומתן אנו מכינים טיוטות חוזים מול המשקיעים והחברות, חשוב להכיר את תחום הקניין הרוחני, כדי להכניס פרטים חשובים להסכמי המכירה. למשל ממציא שמקבל תמלוגים, חשוב שיעוגן בחוזה מועדי דיווח ותשלום תמלוגים, אפשרות בדיקת היקף מכירות ע"י רואה חשבון מטעם הממציא, ועוד פרטים רבים, שכדאי שעורכי דין שמכירים את תחום הקניין הרוחני יציינו בחוזה.

חוזה העברת בעלות בפטנט מדגם וסימן מסחר ורישום העברה משרדנו מכין את חוזה העברת הבעלות בסוגים השונים של הקניין הרוחני, למשל העברת בעלות בפטנט, במדגם או בסימן מסחר, וכן בזכויות קניין רוחני אחרות כמו זכויות יוצרים. כמו כן אנו מספקים את השרות של העברת הרישום ברשויות הפטנטים השונות בישראל ובעולם. בזכויות קניין רוחני רשומות, בנוסף לחתימת חוזה, צריך להעביר בעלות במשרדי רשויות הפטנטים השונות בעולם ולשלם אגרות להעברת הבעלות, לעיתים אנו מעבירים בעלויות במדינות רבות, כמו כן לעיתים אנו מעבירים בעלויות מכוח צוואה, צו שיפוטי וכיו'.

לפרטים נוספים וליווי מסחרי חייגו 03-9711013.
 

קניין רוחני והסכמים שונים במהלך משא ומתן מסחרי

 
כל הזכויות שמורות   |   תנאי שימוש באתר   |   צור קשר  |  הצהרת נגישות
.
.