פטנטים על אפליקציה ותוכנה וזכויות אחרות

פטנטים על אפליקציה ותוכנה וזכויות אחרות בקניין רוחני חשובים לממציאים ובעלי זכויות בקניין רוחני, רישום פטנטים על אפליקציה ותוכנה אפשריים במקרים מסוימים ביחד במידת האפשר, עם הגנה על זכויות קניין רוחני אחרות שגם עליהם כדאי להגן במידת האפשר.

פטנטים על אפליקציות ותוכנה הנו תחום חדש יחסית בעולם הפטנטים המסורתי לעומת פטנטים על מכאניקה, אלקטרוניקה, וחומים טכנולוגיים אחרים, תחום רישום הפטנט על אפליקציה ותוכנה סבוך יותר, לא בכל מקרה שיש אפליקציה או תוכנה חדשה אפשרי לקבל פטנט רשום.

בתחום פטנטים על אפליקציה ותוכנה ישנם מדיניות וחוקיים פנימיים שונים בין המדינות השונות, ודרכי הרישום והעילות בהן ניתן לקבל פטנט.
בישראל ניתן לקבל פטנט על תוכנה ואפליקציה במקרים מסוימים, בין שאר הדרישות, קיימת דרישה שההמצאה תהא בעלת אופי טכנולוגי מוחשי, לעומת ישראל, בארה"ב קל יותר להתגבר על דרישה זו, ולכן קל יותר לצלוח דרישה זו ולקבל פטנט על תוכנה ואפליקציה מאחר ואין דרישה שההמצאה תהא בתחום טכנולוגי.
לקביעת פגישת הכרות
השאירו פרטים ונחזור אליכם:

חייגו: 03-9711013

פטנטים וזכויות אחרות בתוכנה ואפליקציות
כאשר יש סיכוי לקבל פטנט על תוכנה או אפליקציה אנו מגישים בקשה לפטנט עבור לקוחותינו, אך לעיתים בנוסף להגשת הפטנט במידה ואפשר להגיש פטנט, אנו מגנים גם על זכויות קניין רוחני אחרות במיזם.
לעיתים אנו מגנים באמצעות בקשת רישום פטנט בלבד, לעיתים בקשת רישום פטנט בשילוב זכויות קניין רוחני אחרות, ולעיתים זכויות קניין רוחני אחרות ללא בקשת רישום פטנט.

זכויות יוצרים על תוכנה ואפליקציה
ניתן להגן על זכויות יוצרים בתוכנה ואפליקציה, משרדנו מייעץ לבעלי זכויות היוצרים כיצד להגן על זכויות היוצרים כיצד ליצור קיבוע בזכויות יוצרים, ואיך ניתן להקל על ההוכחה בבית המשפט מי הוא בעל זכויות המקורי.
אנו מגישים בקשות בארה"ב ומקבלים אישור על ההגשה שמאפשרת הוכחה יעילה שאותו יוצר הוא בעל זכויות היוצרים המקורי והראשון.

סימן מסחר על שם ולוגו של אפליקציה ותוכנה
אנו מגישים בקשת לרישום סימן מסחר על השם ועל הלוגו של התוכנה או האפליקציה, בישראל ומחוץ לישראל.
לעיתים השם או הלוגו של התוכנה או האפליקציה תופסים מקום חשוב בהגנה על בקניין הרוחני ומונעים ממתחרים להשתמש בשמות ולוגו שעלולים להטעות את ציבור המשתמשים.

סימני מסחר יכולים לעיתים להתקבל גם על צלילים למשל של אינטל וצבע למשל כתום של אורנג'.

המידע לעיל הנו חלקי ואינו מלא, יש להתייעץ עם עורך דין ועורך פטנטים לכל מקרה ומקרה באופן פרטני, למידע נוסף ופרטים, צורו קשר או חייגו: 03-9711013.
 
כל הזכויות שמורות   |   תנאי שימוש באתר   |   צור קשר  |  הצהרת נגישות
.
.