פטנטים למכירה ליווי מסחרי ועסקי

משרדנו מטפל בפטנטים למכירה וליווי מסחרי ועסקי של קניין רוחני קרי לאחר שמשרדנו מגיש בקשות רישום לקניין הרוחני למשל בקשת רישום פטנט, מדגם, מדגם תועלת, סימן מסחר, קיבוע זכויות יוצרים וכיו', אנו מלווים את הממציא, יזם או חברה, בשלבים הבאים בתהליך מסחור הקניין הרוחני.

תהליך מסחור הקניין הרוחני רצוי שיהיה מלווה על ידי עורך דין שמכין הגנות משפטיות נוספות פרטנית בין בעל הקניין הרוחני לבין ספקיו ולקוחותיו הפוטנציאליים.

למשל אנו מכינים חוזים בין הממציאים והיזמים עצמם, הסכמי מייסדים, מה זכויותיו וחובותיו של כל שותף במיזם, כדאי לעגן את הזכויות בין היזמים והממציאים כבר בתחילת הדרך, כי לעיתים כאשר המיזם תופס תאוצה או כאשר אינו תופס תאוצה, מתגלעים אי הסכמות, במידה שלא קיים הסכם המסדיר את היחסים בין הממציאים והיזמים הראשונים.
לקביעת פגישת הכרות
השאירו פרטים ונחזור אליכם:

חייגו: 03-9711013

פטנטים למכירה וקניין רוחני אחר
כאשר הממציאים רוצים לעשות עסקה למכירת פטנט או קניין רוחני אחר, משרדנו מכין הסכם יעודי לפי תנאי העסקה, למשל ניתן להעביר בעלות לצמיתות בקניין הרוחני, ניתן לבצע עסקת תמלוגים, ניתן לתת זיכיון בקניין הרוחני, ועוד סוגי עסקאות שונים, וכן שילוב בין סוגי העסקאות השונים.

משרדנו מכין הסכם בין בעלי הקניין הרוחני המוכרים את קניינים הרוחני לבין רוכשי הקניין הרוחני באופן מלא, חלקי, זמני, או רכישת זכויות אחרות בקניין הרוחני.

כמו כן, אנו מכינים הסכם העברת בעלות להעברת הזכויות בקניין הרוחני שמוגש לרשויות השונות בישראל ובעולם, ומטפלים בפרוצדורה תשלום אגרה, בהעברת הבעלות בזכויות הרשומות למשל בפטנט, מדגם או סימן מסחר.

קרי, אנו מכינים את ההסכם המסחרי בין הצדדים ואת ההסכם והמסמכים וטיפול בפרוצדורה של העברת הזכויות ברשויות הפטנטים, המדגמים וסימני המסחר בישראל ובעולם.

ליווי מסחרי להגנת קניין רוחני מול ספקים
לעיתים הממציא או היזם והחברה, נעזרים בקבלני משנה בכדי לקדם את הצד הטכני והשיווקי של הקניין המסחרי, משרדנו מכין הסכמי עבודה מול ספקים וקבלני משנה, לעיתים חשוב להסדיר את היחסים המשפטיים בחוזה.

למשל ממציא ויזם שיש לו אפליקציה, פונה לחברה שתפתח לו את האפליקציה, של מי הקניין הרוחני? מתי אפשר לפנות לאותו קבלן משנה? לעיתים קבלנים טוענים שחלק מסוים בקניין הרוחני שלהם, למשל המצאה או עיצוב מסוים.

ללא הסכם שמסדיר את הזכויות בקניין הרוחני, והעברת הזכויות בין צדדים, לעיתים זהו פתח לעימותים משפטיים יקרים שנמשכים שנים בבתי משפט, וניתן להסדירם מראש בהסכם בין הצדדים השונים.

ליווי מסחרי במשא ומתן והכנת מסמכים משפטיים 
משרדנו בנוסף להגשת בקשות לרישום הקניין הרוחני מטפל בשלב מאוחר יותר בליווי מסחרי משפטי של הממציאים והיזמים, אם מדובר בליווי בפגישות והכנת מסמכים בתהליך המכירה או הרכישה של הקניין הרוחני, וכמו כן בהכנת מסמכים וחוזים מסחריים.

חוזים ומסמכים בקניין רוחני שאנו מכינים למשל, הסכמי סודיות ואי תחרות, הסכמי העברת בעלות, הסכמי תמלוגים וזיכיון, הסכמי הפצה מכירה ואספקה של מוצרים ושירותים, הכנת תנאי שימוש או הסכם שימוש באתר אינטרנט או אפליקציה, ועוד.

במידע לעיל הנו חלקי ואינו מלא, יש להתייעץ עם עורך דין לכל מקרה ומקרה באופן פרטני, למידע נוסף ופרטים חייגו: 03-9711013.
 
כל הזכויות שמורות   |   תנאי שימוש באתר   |   צור קשר  |  הצהרת נגישות
.
.