פטנטים ירוקים לבחינה מהירה

פטנטים ירוקים נבחנים במידה והמבקש יבקש לפי תנאי החוק ובמידה ובוחן פטנטים יאשר את בקשתו, במסלול ירוק לבחינה מהירה, פטנטים ירוקים שנבחנים בבחינה מהירה מקבלים תשובה בזמן קצר יחסית לפטנטים שנבחנים במסלול הבחינה המהיר.

אין זה מספיק שיש המצאה שהוגשה למשרד הפטנטים שהיא יכולה להתאים למסלול הירוק המהיר, רשות הפטנטים בישראל לא תבחן את הבקשה במסלול מהיר ירוק ללא בקשה מפורטת ומנומקת המבקשת את המסלול לבחינה מהירה ירוקה.

משרדנו מטפל בהכנת בקשות במסלול ירוק והכנת בקשה מתאימה עם הנימוקים מדוע המצאה פלונית מתאימה למסלול בחינה מהיר וירוק.

מסלול בחינה מהיר בזירוז או בבקשה ירוקה
מבקש בקשה לרישום פטנט יכול לבקש בחינה מהירה שאינה במסלול הבחינה הרגיל בשני מסלולים, האחד בקשה לזירוז והשנייה בקשה ירוקה.
בקשה לזירוז  מצריכה תוספת אגרה והכנת תצהיר עם נימוקים סבירים מדוע אותו ממציא מבקש לבחון את בקשתו לפטנט לפני מבקשי פטנטים אחרים "ולקצר את תור הבחינה" במקרה שלו.

ובקשה ירוקה מסבירה את העילות שקיימות בהמצאה ואין צורך באגרה במקרה והבקשה מתאימה למסלול בחינה מהירה ירוקה.
כאשר אנו מנסחים בקשה לפטנט עם בקשה מנומקת להקדים את הבחינה בעילה של בקשה ירוקה, אנו מצרפים את הנימוק לבקשה במסלול ירוק לעריכת בקשת הפטנט ולשרטוטים שמוגשים.

הבקשה מועברת לבוחן שתחילה בוחן את בקשתו לבחינה ירוקה מהירה, במידה וזו מאושרת, בדרך כלל מתקבלת הודעה מהרשות שהבקשה אושרה לבחינה ירוקה במסלול מהיר, והיא עוברת לבוחן במקרים רבים אחר לבחינה המהותית של בקשת רישום הפטנט.

אם כבר הגשת בקשת פטנט והנך מעוניין לקבל תשובה מהירה או שברצונך להגיש פטנט עם הליך בקשה ירוקה ולקבל תשובה מהירה פנה למשרדנו.

המידע לעיל הנו חלקי ואינו מלא, יש להתייעץ עם עורך דין ועורך פטנטים בכל מקרה ומקרה באופן פרטני, לפרטים נוספים חייגו 03-9711013.
 
לקביעת פגישת הכרות
השאירו פרטים ונחזור אליכם:

חייגו: 03-9711013

 
כל הזכויות שמורות   |   תנאי שימוש באתר   |   צור קשר  |  הצהרת נגישות
.
.