ליווי מהשלב הטכני הראשוני החל מהרעיון

אנו מלווים את הממציא או החברה, משלב הרעיון, כאשר יש לממציא את הרעיון הראשוני, הצוות שלנו יכול להתחיל ולעזור לו להגדיר את ההמצאה, ולבחון דרכים אפשריות להגנה על בסיס ההמצאה.

חוק הפטנטים מציין שפטנט יכול להינתן על המצאה, לכן כאשר לממציא יש רעיון, הצוות שלנו מלווה את הממציא, משלב העברת הרעיון להמצאה, הגדרת ההמצאה והדרך הטכנית שמגנים עליה, דורשת ידע וניסיון.

לעיתים ממציאים מגיעים אלינו עם רעיונות שאמרו להם שלא ניתן להגן עליהם, מאחר ואין בהם המצאה או מאחר והם נמצאו בחיפושי מידע שונים ולכאורה הם קיימים. הצוות שלנו מבצע פגישת סיעור מוחות יחד עם הממציא ובמקרים רבים אנו מוצאים פתרונות אפשריים להגנה על הקניין הרוחני.
לקביעת פגישת הכרות
השאירו פרטים ונחזור אליכם:

חייגו: 03-9711013

חשוב להתייעץ עם עורך דין מוסמך בנושאים אלו, מאחר ומי שאינו מכיר את התחום, עלול לא לזהות את הפוטנציאל האפשרי להגנה על הקניין הרוחני.

לעיתים אנו נעזרים ביועצים טכניים המלווים את פגישות סיעור המוחות ועוזרים לממציא, כבר מהשלב הרעיוני, לפתור בעיות טכניות, והצוות המשפטי עוזר בהגדרה המשפטית של ההמצאה.

חשוב לשלב יעוץ משפטי וצוות טכני, מאחר והבקשות לפטנטים הנם הגנה על מוצרים ותהליכים טכניים, לכן אנו משלבים בעבודתנו יועצים טכניים.

ההגדרה המשפטית של ההמצאה והמידע הטכני

בכדי לקבל פטנט אנו צריכים להגיש בקשה שיש בא די פרטים טכניים שבעל מקצוע ממוצע מהתחום יבין כיצד ניתן לבצע את ההמצאה, לכן לעיתים כאשר ממציאים מגיעים אלינו אם רעיון כללי או ראשית של המצאה, אנו מלווים את הממציא, לשלב ההגדרה המשפטית בשילוב היועצים הטכניים.

במשרדנו יש צוות שמכין שרטוטים לבקשת הפטנט או המדגם, לפי הוראות ותקנות הפטנטים או רשויות הבחינה הבינלאומיות.

לעיתים יש מבקשים שלא מקבלים את הייעוץ המשפטי כיצד להגן על ההמצאה ועל הפן הטכני שלה, ומגישים שרטוטים שנדחים על ידי רשויות הפטנטים מאחר והם אינם עומדים בתנאי החוק והתקנות.

למשל, כבר נתקלנו במבקשים שהגישו שרטוטים בצבע שנדחו, או שהגישו שרטוטים בגודל גופן שאינו לפי התקנות או שהגישו סימונים שאינם לפי התקנות.

רשויות הפטנטים מקפידות, אפילו על השוליים העליונים וצידיים, ובמידה והצוות שמשרטט את ההמצאה אין לו את ההכוונה המשפטית הנכונה, סביר שלא יקבלו שרטוטים שבניגוד לכללים.
משרדנו מספק שרטוטים לבקשות השונות לפי הכללים הנהוגים בכל מדינה, שלעיתים משתנים בסוג בקשות שונות, למשל בקשות בינלאומיות הסימונים והכללים שונים לעומת בקשות שנכנסות לשלב לאומי לדוגמא בארה"ב.

אנחנו מאמינים שבקשה לפטנט או למדגם צריכה להיות מלווה בשרטוטים איכותיים וברורים, כאשר הבוחן יבין את השרטוט, כאשר אנו נפרט את ההמצאה על ידי שרטוטים איכותיים בתלת מימד, במבטים שונים וחתכים שונים, מניסיוננו, ככול שיהיה יותר ברור לבוחן השרטוט, כך יהיה יותר קל לקבל פטנט רשום.
לכן, אנו מעסיקים יועצים טכניים ושרטטים ברמה גבוה, שילוו את הפן הטכני, כדי שאנו נספק הגדרה משפטית רחבה ככול האפשר, בעלת חלופות טכניים ומשפטים רחבים ככול האפשר, בכדי למקסם את היקף ההגנה.

לפרטים נוספים, חייגו: 03-9711013.
 
כל הזכויות שמורות   |   תנאי שימוש באתר   |   צור קשר  |  הצהרת נגישות
.
.