חוזים ומסמכים משפטיים בקניין רוחני ומסחרי

משרדנו מכין חוזים ומסמכים משפטיים ללקוחותינו, מתחילת שלב היזמות, קרי משלב הרעיון ובמהלך חיי המיזם, חשוב לקבל ייעוץ משפטי כבר משלב הרעיון, ולבחון את הנתונים השונים במיזם.
 
ישנם עשרות סוגי חוזים ומסמכים משפטיים שאנו יכולים להכין למיזם, בנוסף לליווי בהכנת הבקשה לפטנט והגנה על סוגי קניין רוחני אחר.
 
למשל משרדנו מכין חוזים כבר בתחילת הדרך, בין הממציאים, בין היזמים, בין הממציא לבין משקיע, בין הממציא לבין קבלני משנה שונים למשל מפתחי מוצר או אפליקציות, בין היזמים אם הם מעסיקים עובדים שכירים.
 
כמו כן, אנו מכינים הסכמי סודיות ליזמים ולממציאים, הסכמי אי תחרות, הסכמי עבודה שונים והסכמות מי בעל הקניין הרוחני.
לקביעת פגישת הכרות
השאירו פרטים ונחזור אליכם:

חייגו: 03-9711013

לעיתים לממציא יש מניעה להירשם כבעל המצאה לאור חוזי עבודה שונים או הגבלות חוקיות, שלעיתים יש להם משמעות לגבי הבעלויות בזכויות הקניין הרוחני השונות במיזם.
 
משרדנו מכין גם מסמכים שונים משפטיים למשל תנאי שימוש באתרי אינטרנט ובאפליקציות, מסמכי אחריות משתמש, הסכם שימוש בין אתר למשתמש או בין ספק.
 
משרדנו מטפל בהכנת חוזים להעברת בעלות מכוח חוזה או ירושה בקניין רוחני, למשל העברת בעלות בפטנט, מדגם, סימן מסחר, כמו כן אנו מטפלים בהסכמים בין יוצרים לאחרים, למשל העברת זכויות יוצרים.
 
יתירה מכך, אנו מכינים הסכמי תמלוגים או מכירה בין ממציא לחברה או משקיע, וכן מלווים את הממציא והחברה במהלך יישום החוזה והבדיקה המשפטית על דרך ישומו.
 
אנו מלווים ממציאים וחברות רבות בתהליך המכירה, ממציאים ויזמים נתקלים בתהליך המכירה בחוזים שונים אם אלו הסכמי סודיות ואי תחרות מצד רוכשים פוטנציאליים של ההמצאה או הסכמי עבודה מול קבלני משנה.
 
הכנת הסכמים מתאימים בתהליך היזמות יכול להיות לעיתים קריטי ולהשפיע על חלקים חשובים בקניין הרוחני, למשל של מי אותו רכיב בקניין הרוחני, של מזמין העבודה או של קבלן המשנה המכין את העבודה, יש תחומי הקניין רוחני, שרק הסכם בכתב יכול להעביר את הבעלות בקניין הרוחני, למשל אם פלוני הזמין פיתוח תוכנה אצל אדם אחר, ייתכן שחלקים מהקניין הרוחני אם לא כולו יהיו שייכים למפתח בקבלנות משנה ולא ליזם או לממציא.
 
כמו כן, משרדנו מכין חוות דעת על פטנטביליות ועל הפרות פטנטים מדגמים וסימני מסחר, בנוסף לשאר פעילויות משרדנו.
 
לפרטים נוספים חייגו: 03-9711013.
 
כל הזכויות שמורות   |   תנאי שימוש באתר   |   צור קשר  |  הצהרת נגישות
.
.