זירוז בחינת פטנט בישראל ובעולם

זירוז בחינת פטנט בישראל ובעולם אפשרית ותלויה באסטרטגיה של ניהול הקניין הרוחני, יש מקרים שיש צורך וכדאיות משפטית, עסקית, טכנית ואחרת לזרז את תשובת רשויות הפטנטים ויש מקרים בהם מעדיף הממציא לדחות מועדים של קבלת תשובה או להשאיר את תהליך הבחינה במסלול רגיל.

משרדנו לאחר בחינה ספציפית עם הממציא מתווה דרכים אפשריות לקבלת תשובות מהירות מרשויות הפטנטים בישראל ומחוץ לישראל. במידה ודרך זירוז הבחינה מתאימה לממציא מבחינה כלכלית, עסקית ומשפטית, יש יתרונות וגם חסרונות בדרך זו.

זירוז בחינת פטנט בישראל
חוק הפטנטים מציין שניתן להגיש זירוז או יותר נכון בשפה המשפטית בחינה על אתר, יכול לבקש הקדמת הבחינה לפי סעיף 19א לחוק הפטנטים "מבקש שיש לו נימוקים סבירים לכך רשאי להגיש לרשם בקשה מנומקת, בצירוף תצהיר לתמיכה בעובדות, לבחינת הבקשה על-אתר..."
לקביעת פגישת הכרות
השאירו פרטים ונחזור אליכם:

חייגו: 03-9711013

התנאים לקבלת בחינה מהירה ומזורזת הנם תשלום אגרה והכנת בקשה מנומקת בצירוף תצהיר שצריך לחתום בפני עורך דין או עורך פטנטים, אך אין זה מספיק לשלם את האגרה בלבד, וצריך לציין עובדות ונימוקים סבירים בכדי שרשות הפטנטים בישראל תאשר את הקדמת הבחינה.

משרדנו מטפל בהכנת בקשות הנתמכות בתצהיר להקדמת וזירוז הבחינה, אנו בוחנים את העובדות יחד עם המבקש, ועד היום לשנת 2015 לשמחתנו קיבלנו את כל בקשות הזירוז שהגשנו עבור לקוחותינו.

בקשה לבחינת זירוז מאפשרת לקבל את דו"ח הבחינה הראשון תוך זמן קצר של בין כחודש עד ארבעה חודשים ויותר, במידה ויש תיקונים שיש להשיב לבוחן על דו"ח בחינתו, גם המענים של הבוחנים יותר קצרים בדרך כלל לעומת מקרה שלא מוגשת בקשה לזירוז.  בקשה ללא זירוז יכולה להיבחן לעיתים תוך כשנתיים עד ארבעה שנים ויותר.

זירוז בחינת פטנט בארה"ב ובמדינות נוספות

זירוז בחינת פטנט אפשרית בארה"ב ובמדינות נוספות, הפרקטיקה של משרדנו, במידה והאסטרטגיה של הממציא ובעל ההמצאה היא להקדים את הבחינה לפטנטים בישראל ובמדינות נוספות בעולם, היא תחילה הגשת בקשת זירוז בישראל, כאמור לעיל בפסקאות הקודמות.

לאחר קיבול פטנט בישראל, אנו פונים להליך הגשת פטנטים במדינות בהן ישראל חתומה על אמנה. אמנת PPH מאפשרת להקדים את הבחינה בארה"ב ובמדינות נוספות, כלומר פטנט שקובל בישראל, לאחר הקיבול נגיש בקשות מחוץ לישראל ונקבל תשובה מהירה מארה"ב וממדינות נוספות.

ישנו הליך שמצוין באמנה לגבי הפרוצדורה הדרושה כדי לקבל את הזירוז מחוץ לישראל, שמששרדנו מטפל בו.

לעיתים בבניית אסטרטגיה של קבלת פטנטים מהירה בישראל ובעולם אפשר לקבל בזמן קצר יחסית פטנטים בישראל בארה"ב ובמדינות נוספות, למשל בישראל הצלחנו לקבל הודעה לפני קיבול תוך חודש מיום ההגשה ובארה"ב תוך כשלושה וחצי חודשים.

אם כבר הגשת בקשת פטנט והנך מעוניין לקבל תשובה מהירה או שברצונך להגיש פטנט עם זירוז ולקבל תשובה מהירה פנה למשרדנו.
המידע לעיל הנו חלקי ואינו מלא, יש להתייעץ עם עורך דין ועורך פטנטים בכל מקרה ומקרה באופן פרטני, לפרטים נוספים חייגו 03-9711013.
 
כל הזכויות שמורות   |   תנאי שימוש באתר   |   צור קשר  |  הצהרת נגישות
.
.